| 1st Floor
$9,514 /mo
|
|
| Available Space | 13,400 sq. ft. |
| Rate | $0.71 /sqft/mo |
| Lease Type | Relet |
property information
Map
3400-3406 Wiley Post Rd, Carrollton, TX 75006| 32.9600896-96.84223709999999

| 1st Floor
$9,514 /mo
|
|
| Available Space | 13,400 sq. ft. |
| Rate | $0.71 /sqft/mo |
| Lease Type | Relet |

As a full-service brokerage, we can walk you through the process, answer questions, and show you spaces.